LED visilica KP7006-65V BZ
28.000,00 RSD
| Jačina | 65W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Bronza |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | v: 1200mm, Ø 600mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
KP7006-65V
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED visilice
Oznake: dekorativne led lampe, led dekorativna rasveta, led dekorativne visilice
Opis
LED visilica Forma KP7006-65V oličava raskošnu eleganciju, sa impresivnim rasporedom kristalnih elemenata. Unosi čist glamur u vaše prostorije i stvara očaravajuću igru svetlosti i senke u vašem okruženju.Prozirni kristali i metalni okvir savršeno se dopunjuju i daju svetlu elegantan, moderan izgled.Zbog svojih dimenzija od 600x1200mm ova visilica je idealna za moderne trpezarije, elegantne dnevne sobe ili kao stilizovani naglasak u vašem prostoru.Jačina od 65W sa integrisanim LED svetlom i bojom svetla od 4000K omogućiče Vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED visilica KP7006-65V BZ |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | KP7006-65V |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






