LED zidna lampa KP7001-8Z BZ
7.500,00 RSD
| Jačina | 8W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Bronza |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 250 mm, v: 300mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
KP7001-8Z BZ
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne led lampe, led zidne lampe
Opis
LED zidna lampa Forma KP7001-8Z oličava raskošnu eleganciju, sa impresivnim rasporedom kristalnih elemenata. Unosi čist glamur u vaše prostorije i stvara očaravajuću igru svetlosti i senke u vašem okruženju.Prozirni kristali i metalni okvir savršeno se dopunjuju i daju svetlu elegantan, moderan izgled.Jačina od 8W sa integrisanim LED svetlom i bojom svetla od 4000K omogućiče Vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Zbog svojih dimenzija od 250x300mm ova lampa je idealna za osvetljenje spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa KP7001-8Z BZ |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | KP7001-8Z BZ |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






