-63%
LED visilica F2213-38V WH
5.000,00 RSD
| Jačina | 38W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 840mm, v: 1200mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2213-38V WH
Kategorije: Akcija, LED dekorativna rasveta, LED visilice, Poslednji komadi
Oznake: dekorativne led lampe, led dekorativna rasveta, led visilice dekorativne
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED visilica F2213-38V WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2213-38V WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






