-39%
LED viseća lampa FK2019-10V SG+BK
9.500,00 RSD
| Jačina | 10W |
|---|---|
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Crna+Zlatna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FK2019-10V SG+BK
Kategorije: Akcija, LED dekorativna rasveta, LED visilice
Oznake: dekorativna led rasveta, dekorativna rasveta, led dekorativna rasveta, led viseće lampe dekorativne
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED viseća lampa FK2019-10V SG+BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FK2019-10V SG+BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






