LED viseća lampa FK2016-13V BK
9.900,00 RSD
*Dužina kabla 7m
| Jačina | 13W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | v: 210mm, Ø 243mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FK2016-13V BK
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED visilice, Novo u ponudi
Oznake: led dekorativna rasveta, led rasveta, led viseća lampa
Opis
LED visilica Forma FK2016-13V u elegantnoj crnoj boji donosi savremeni izraz u vaš dom. Izrađena od kombinacije metala i akrila, odlikuje se modernim dizajnom i integrisanim LED svetlom snage 13W, sa toplom bojom svetla od 3000K. Ova visilica pruža dugotrajno, efikasno i prijatno osvetljenje, a zahvaljujući dimenzijama 243x210mm, savršen je izbor za osvetljenje trpezarije, dnevne ili spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED viseća lampa FK2016-13V BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FK2016-13V BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta









