LED traka COB 11W FREE CUT LCA620-528-24 IP67
700,00 RSD(700,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 11W |
|---|---|
| Napon | 24V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K, 4000K, 6000K |
| Dimenzije | š: 8mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
LED traka Forma LCA620-528-24 jačine 11W pruža ujednačeno i visokokvalitetno osvetljenje zahvaljujući integrisanom LED izvoru i dostupnosti u tri temperature boje svetla: toplo beloj (3000K), neutralnoj beloj (4000K) i hladno beloj (6400K). Primena savremene COB tehnologije omogućava kontinuiranu liniju svetlosti bez vidljivih svetlosnih tačaka, što je čini idealnim rešenjem za moderne i diskretne svetlosne instalacije. Traka koristi čak 528 COB dioda po metru i radi na naponu od 24V, obezbeđujući stabilan rad i dug vek trajanja. Sa širinom od svega 8 mm, omogućava jednostavnu i fleksibilnu ugradnju, čak i u užim i zahtevnijim prostorima. Dodatna prednost ove trake je mogućnost sečenja na bilo kom mestu, što omogućava izuzetno precizno prilagođavanje dužine prema konkretnom prostoru i potrebama instalacije i maksimalnu iskorišćenost. Odlikuje je niska potrošnja energije uz visok nivo svetlosnog učinka. Poseduje stepen zaštite IP67, što je čini pogodnom za spoljnu upotrebu, jer obezbeđuje potpunu zaštitu od prašine i otpornost na prodor vode, uključujući izloženost kiši i privremenom potapanju.
| Naziv proizvoda: | LED traka COB 11W FREE CUT LCA620-528-24 IP67 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LCA620-528-24 IP67 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta












