LED traka 5W COB LCA620-320-24-5 IP67
600,00 RSD(600,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 5W |
|---|---|
| Boja svetla | 3000K, 4000K, 6400K |
| Napon | 24V |
| Dimenzije | š: 8mm |
| Stepen zaštite | IP67 |
| Proizvođač | Forma |
LED traka Forma LCA620-320-24-5 jačine 5W pruža ujednačeno i visokokvalitetno osvetljenje zahvaljujući integrisanom LED izvoru i dostupnosti u tri temperature boje svetla: toplo beloj (3000K), neutralnoj beloj (4000K) i hladno beloj (6400K). Primena savremene COB tehnologije omogućava kontinuiranu liniju svetlosti bez vidljivih svetlosnih tačaka, što je čini idealnim rešenjem za moderne i diskretne svetlosne instalacije. Traka koristi čak 320 COB dioda po metru i radi na naponu od 24V, obezbeđujući stabilan rad i dug vek trajanja. Sa širinom od svega 8 mm, omogućava jednostavnu i fleksibilnu ugradnju, čak i u užim i zahtevnijim prostorima. Odlikuje je niska potrošnja energije uz visok nivo svetlosnog učinka. Poseduje stepen zaštite IP67, što je čini pogodnom za spoljnu upotrebu, jer obezbeđuje potpunu zaštitu od prašine i otpornost na prodor vode, uključujući izloženost kiši i privremenom potapanju.
| Naziv proizvoda: | LED traka 5W COB LCA620-320-24-5 IP67 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LCA620-320-24-5 IP67 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: |
Fumagalli rasveta










