LED stona lampa F2080-7T SG+AM
11.000,00 RSD
| Jačina | 7W |
|---|---|
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Zlatna+Amber |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 180mm, v: 530mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2080-7T SG+AM
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED stone lampe
Oznake: dekorativna led rasveta, led stona lampa
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED stona lampa F2080-7T SG+AM |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2080-7T SG+AM |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






