LED viseća lampa F2080-18V SG
22.000,00 RSD
| Jačina | 18W |
|---|---|
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Zlatna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 1270mm, v: 1200mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2080-18V SG
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED visilice
Oznake: dekorativna led rasveta, dekorativne led lampe, led viseća lampa
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED viseća lampa F2080-18V SG |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2080-18V SG |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






