LED sijalica E27 6W Filament LFB-G80-6
460,00 RSD(460,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 6W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | E27 |
| Izvor svetla | LED |
| Boja svetla | 3000K, 4000K |
| Jačina svetla | 700lm |
| Materijal | Staklo |
| Dimabilna | NE |
| Dimenzije | d: 130mm, Ø 80mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
| Radni vek | < 30000h |
| Energetska efikasnost | E |
| Potrošnja el energije | 6 kWh/1000 |
| Zemlja porekla | N. R. Kina |
Šifra proizvoda:
LFB-G80-6
Kategorije: LED SIJALICE, Sijalice
Oznake: led osvetljenje, led rasveta, led sijalica, led sijalice
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED sijalica E27 6W Filament LFB-G80-6 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LFB-G80-6 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta





