LED sijalica GU10 6W LSB-COB-6
450,00 RSD(450,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 6W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | GU10 |
| Izvor svetla | LED |
| Jačina svetla | 660lm |
| Boja svetla | 3000K, 4000K, 6000K |
| Dimenzije | d: 52mm, š: Ø50mm |
| Dimabilna | NE |
| Proizvođač | Forma |
| Radni vek | < 30000h |
| Energetska efikasnost | E |
| Potrošnja el energije | 6 kWh/1000 |
Šifra proizvoda:
LSB-COB-6
Kategorije: LED rasveta, LED SIJALICE, Sijalice
Oznake: led osvetljenje, led rasveta, led sijalica, led sijalice
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED sijalica GU10 6W LSB-COB-6 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LSB-COB-6 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






