LED rozetna LS-014-3
450,00 RSD(450,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 3W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Boja svetla | 2700K, 6400K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | Ø 45mm |
| Dimenzije otvora | Ø 35mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
LS-014-3
Kategorije: Ugradna rasveta, Ugradne rozetne
Opis
Ugradna rozetna Forma LS-014-3 sa jačinom od 3W i temperaturom svetla od 6400K je moderno i praktično rešenje za unutrašnju rasvetu.Izrađena je od metala, bele je boje u dimenziji od Ø 45mm (ugradni deo je Ø 35mm).Odlikuje je velika efikasnost, dug radni vek,verodostojnost boja,malo zagrevanje kao i jednostavna i brza montaža.S obzirom na IP20 stepen zaštite pogodna je za sve unutrašnje prostore poput dnevnih soba, kuhinja, hodnika i kancelarija.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED rozetna LS-014-3 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LS-014-3 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






