-50%
LED reflektor LRE-10
200,00 RSD
| Jačina | 10W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | LED |
| Jačina svetla | 100lm/W |
| Boja svetla | 6400K |
| Boja | Siva |
| Materijal | Aluminijum(6061)+Plastika |
| Dimenzije | d: 83mm, š: 83mm |
| Radni vek | 15000h |
| Stepen zaštite | IP67 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LRE-10
Kategorije: Akcija, LED rasveta, LED Reflektori, Poslednji komadi
Oznake: led osvetljenje, led rasveta, led reflektor
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED reflektor LRE-10 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LRE-10 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






