LED podna lampa FK2015-15F BK
27.500,00 RSD
*Prekidač za odabir boje svetla
| Jačina | 15W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K/4000K/6400K |
| CCT drajver | DA |
| Boja | Crna |
| Materijal | Koža+Metal+Staklo |
| Dimenzije | š: 300mm, v: 1685mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FK2015-15F BK
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED podne lampe, Novo u ponudi
Oznake: dekorativna podna lampa, led podna lampa, led podna lampa cct
Opis
LED podna lampa Forma FK2015-15F BK dolazi u crnoj boji, doprinosi modernom izgledu vaših prostorija. Jačina od 15W sa integrisanim LED svetlom omogućiće vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Takođe poseduje CCT prekidač za odabir boje svetla od 3000K, 4000K ili 6400K,sto omogućava da podesite jačinu svetla vašim potrebama.Ovaj model izrađen je od metala,stakla i kože.Zbog svojih dimenzija od 300x1685mm i jednostavnog dizajna idealna je za spavaće ili dnevne sobe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED podna lampa FK2015-15F BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FK2015-15F BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta













