-61%
LED plafonska lampa F2603-12C BK
900,00 RSD
| Jačina | 12W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | v: 230mm, Ø 75mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2603-12C BK
Kategorije: Akcija, LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe, Poslednji komadi
Oznake: dekorativne led lampe, led plafonska lampa, plafonska led rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonska lampa F2603-12C BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2603-12C BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






