-60%
LED plafonska lampa F2059-36C
3.990,00 RSD
| Jačina | Max. 36W |
|---|---|
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K-6400K |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilna na daljinski | DA |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Bela + Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | v: 60mm, Ø 450mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2059-36C
Kategorije: Akcija, LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe
Oznake: dekorativna led rasveta, dekorativne led plafonske lampe, led plafonska lampa, led rasveta, plafonske lampe dekorativne
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonska lampa F2059-36C |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2059-36C |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






