-39%
LED plafonska lampa F2036-30C BK+SG
8.900,00 RSD
| Jačina | 30W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Crna + Zlatna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 720mm, š: 720mm, v: 200mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2036-30C BK+SG
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe, Poslednji komadi
Oznake: dekorativna led rasveta, dekorativne plafonske lampe, led plafonska lampa
Opis
LED plafonska lampa Forma F2036-30C BK+SG koja dolazi u crnoj boji sa elementima u zlatnoj boji,doprinosi modernom izgledu vaših prostorija. Jačina od 30W sa integrisanim LED svetlom i bojom svetla od 3000K omogućiće vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Zbog svojih dimenzija od 720x720x200mm ova lampa je idealna za osvetljenje trpezarije, spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonska lampa F2036-30C BK+SG |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2036-30C BK+SG |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






