LED panel ugradni LPC-01-24S
600,00 RSD(600,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 24W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K, 6000K |
| Jačina svetla | 2500lm |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | d: 170mm, š: 170mm |
| Dimenzije otvora | 150mmx150mm |
| Radni vek | 15000h |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
LPC-01-24S
Kategorije: Akcija, LED Paneli, LED rasveta
Oznake: led osvetljenje, led panel, led rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED panel ugradni LPC-01-24S |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LPC-01-24S |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






