LED lampa LIVIA 90 WH
2.400,00 RSD
| Jačina | 3,5W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xGU10 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Resin |
| Dimenzije | v: 105mm, Ø 96mm |
| Stepen zaštite | IP55 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LIVIA 90 WH
Kategorije: Fumagalli rasveta, Spoljna rasveta
Oznake: led spoljašnje lampe, spoljašnja rasveta, spoljne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED lampa LIVIA 90 WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LIVIA 90 WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | Italija |
Fumagalli rasveta






