LED lampa LIVIA 160 BK
3.500,00 RSD
| Jačina | 7W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | Gx53 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Resin |
| Dimenzije | v: 100mm, Ø 160mm |
| Stepen zaštite | IP55 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LIVIA 160 BK
Kategorije: Fumagalli rasveta, Spoljna rasveta
Oznake: fumagalli rasveta, spoljašnja rasveta, spoljne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED lampa LIVIA 160 BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LIVIA 160 BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | Italija |
Fumagalli rasveta






