Fenjer zidni FABIO WH
1.600,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Resin |
| Dimenzije | d: 115mm, š: 215mm, v: 290mm |
| Stepen zaštite | IP55 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FABIO WH
Kategorije: Fenjeri, Fumagalli rasveta, Novo u ponudi, Spoljna rasveta, Zidne lampe
Oznake: dekorativni fenjeri, spoljna lampa, spoljna rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Fenjer zidni FABIO WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FABIO WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | Italija |
Fumagalli rasveta











