-47%
Brodska lampa S1114 SV
400,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Siva |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | Ø 170mm |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
S1114 SV
Kategorije: Brodske lampe, Poslednji komadi, Spoljna rasveta
Oznake: brodska lampa, spoljašnje lampe, spoljna rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Brodska lampa S1114 SV |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | S1114 SV |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






