Zidna ugradna lampa LETI 100-ROUND-EL WH
2.250,00 RSD
| Jačina | 3W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | Gx53 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Resin |
| Dimenzije | dubina: 80mm, Ø 134mm, Ø 96mm |
| Stepen zaštite | IP67 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LETI 100-RD EL WH
Kategorije: Fumagalli rasveta, Spoljna rasveta, Ugradne lampe
Oznake: fumagalli rasveta, fumagalli ugradna lampa
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna ugradna lampa LETI 100-ROUND-EL WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LETI 100-RD EL WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: |
Fumagalli rasveta











