Zidna lampa ML1403-1 GD
2.500,00 RSD
Visina: 235mm
Dubina: 270mm
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE14 |
| Boja | Zlatna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | dubina: 270mm, v: 235mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
ML1403-1 GD
Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne zdine lampe
Opis
Zidna lampa Forma ML1403-1 GD je elegantan dekorativni dodatak koji će uneti dozu luksuza u vaš enterijer. Izrađena od metala i stakla, dolazi u zlatnoj boji koja se lako uklapa u različite stilove uređenja. Stakleni detalji koji se nalaze na ovoj lampi dodatno naglašavaju njen elegantni dizajn, unoseći sofisticiranost i prefinjenost. Opremljena je sa E14 grlom koje omogućava prijatno osvetljenje u prostoru. Sa dimenzijama 270x235mm, savršeno se uklapa u enterijere koji kombinuju klasičan i moderan stil.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa ML1403-1 GD |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | ML1403-1 GD |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






