Zidna lampa F92-3
2.900,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Natur |
| Materijal | Drvo |
| Dimenzije | š: 140mm, v: 140mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F92-3
Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne zidne lampe
Opis
Zidna lampa Forma F92-3 predstavlja elegantno i funkcionalno rešenje za osvetljenje, idealno kako za savremene domove, tako i za ugostiteljske i hotelske enterijere. Izrađena od kombinacije kvalitetnog drveta u sofisticiranoj natur završnici, odiše modernim stilom i lako se uklapa u različite ambijente.Opremljena standardnim E27 grlom, pruža vam slobodu da odaberete izvor svetlosti prema sopstvenim potrebama i željenoj atmosferi. Kompaktne dimenzije (140 x 140mm) čine je praktičnim izborom za različite prostore, bilo da je postavljate u hodniku, dnevnoj sobi ili uzglavlju kreveta.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa F92-3 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F92-3 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






