-52%
Zidna lampa F90-1 SN
1.400,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Mat hrom |
| Materijal | Metal + Tekstil |
| Dimenzije | d: 340mm, š: 180mm, v: 222mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F90-1 SN
Kategorije: Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Zidne lampe
Oznake: dekorativna zidna lampa, dekorativne zidne lampe, zidna rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa F90-1 SN |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F90-1 SN |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






