Zidna lampa F7826-1Z
2.900,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | dubina: 140mm, š: 120mm, v: 370mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7826-1Z
Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativna zidna lampa, vintage rasveta
Opis
Dekorativna crna zidna lampa Forma F7826-1Z sa jednim grlom (E27), izrađena metala, u dimenziji 140x120x370mm.Pogodna je kako za Vaš dom, tako i za ugostiteljske i hotelske objekte.Što se tiče tipa sijalica naša preporuka je LED filament sijalica.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa F7826-1Z |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7826-1Z |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






