



Zidna lampa F7809-1Z
2.700,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Natur |
| Materijal | Drvo + Tekstil |
| Dimenzije | š: 245mm, v: 245mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
F7809-1Z
Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativna zidna lampa
Opis
Zidna lampa F7809-1Z sa jednim grlom(E27), doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od drveta dok je abažur od tekstila u krem boji.Ova lampa kombinuje moderan dizajn i funkcionalnost, pružajući elegantno osvetljenje za enterijere svih stilova.Ova jedinstvena lampa elegantnog i modernog izgleda ima za cilj i da adekvatno osvetli i da ukrasi zid na kome je postavite.Zbog svojih dimenzija od 245x245mm ova zidna lampa je idealna za osvetljenje spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa F7809-1Z |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7809-1Z |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta







