-44%
Zidna lampa F54-50
500,00 RSD
Dostupno samo u salonu
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 500mm, v: 120mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
F54-50
Kategorije: Akcija, Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Zidne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, zidne lampe
Opis
Zidna lampa Forma F54-50 elegantno je osvetljenje modernog dizajna. Izrađena je u kombinaciji metal-staklo, u beloj boji koja se lako uklapa u različite enterijere.Opremljena je sa tri E27 grla, što omogućava odabir željenog intenziteta svetla – od toplog ambijentalnog do jačeg radnog osvetljenja.Kompaktne dimenzije 500mmx120mm čine je praktičnom i diskretnom, a istovremeno dovoljno efektnom da doprinese estetici prostora.Idealno za dnevne sobe, hodnike, spavaće sobe ili poslovne prostore.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa F54-50 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F54-50 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






