Zidna lampa F4008-2Z BZ
7.200,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 2xE14 |
| Boja | Bronza |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 200mm, v: 600mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
F4008-2Z
Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativna zidna lampa, F4008
Opis
Zidna lampa F4008-2Z BZ sa dva grla (E14), doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od metala (boja bronze)i stakla. Ova lampa kombinuje moderan dizajn i funkcionalnost, pružajući elegantno osvetljenje za enterijere svih stilova.Ova jedinstvena lampa elegantnog i modernog izgleda ima za cilj i da adekvatno osvetli i da ukrasi zid na kome je postavite.Zbog svojih dimenzija od 200x600mm ova zidna lampa je idealna za osvetljenje spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa F4008-2Z BZ |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F4008-2Z |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






