Zidna lampa F1202-1Z SG
1.650,00 RSD
| Jačina | Max. 50W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xGU10 |
| Boja | Crna + Staro zlato |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | dubina: 145mm, v: 210mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F1202-1Z SG
Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, F1202, zidne lampe dekorativne
Opis
Zidna lampa Forma F1202-1Z SG sa jednim grlom (GU10), doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena od metala(crna boja) dok je grlo u boji zlata.Ova lampa kombinuje moderan dizajn i funkcionalnost, pružajući elegantno osvetljenje za enterijere svih stilova.Ova jedinstvena lampa elegantnog i modernog izgleda ima za cilj i da adekvatno osvetli i da ukrasi zid na kome je postavite.Poseduje prekidač pomoću koga možete uključiti/isključiti svetlo.Zbog svojih dimenzija od 145x210mm ova zidna lampa je idealna za osvetljenje spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa F1202-1Z SG |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F1202-1Z SG |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






