Zidna lampa DOMENICO N280Z
4.500,00 RSD
Dostupno samo u salonu
| Izvor svetla | Integrisani LED |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Jačina | 6W |
| Boja | Boja drveta |
| Materijal | Drvo |
| Dimenzije | v: 110mm, Ø 280mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | VINTAGE + |
Šifra proizvoda:
DOMENICO N280Z
Kategorija: Vintage +
Oznake: handmade dekoracija, handmade rasveta, zidna lampa
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa DOMENICO N280Z |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | DOMENICO N280Z |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta



