Zidna lampa DF7002-1Z
2.900,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Plava + Žuta |
| Materijal | MDF + Plastika |
| Dimenzije | š: 275mm, v: 340mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Zidna lampa Forma DF7002-1Z unosi vedrinu i razigranu energiju u svaku dečiju sobu, stvarajući prijatno i maštovito okruženje za igru i odmor. Njena upečatljiva mešavina plave i žute boje daje prostoru svežinu i živost, dok zanimljiv dizajn u obliku polu meseca lako privlači pažnju i uklapa se u dečiji ambijent.Ova lampa poseduje jedno E27 grlo, što omogućava snažno i ravnomerno osvetljenje prostorije. Izrađena je od kvalitetnog medijapana i plastike, što joj daje dobru izdržljivost uz laganu i praktičnu konstrukciju.Sa dimenzijama 275x340mm, savršeno se uklapa na svaki zid bez zauzimanja dodatnog prostora, a istovremeno predstavlja i dekorativni detalj i funkcionalan izvor svetla.Idealna je za stvaranje toplog, sigurnog i inspirativnog ambijenta u dečijoj sobi.
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa DF7002-1Z |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | DF7002-1Z |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






