Visilica DF7410-1V
3.900,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Crvena |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | š: 500mm, v: 800mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Visilica Forma DF7410-1V unosi vedrinu i razigranu energiju u svaku dečiju sobu, stvarajući prijatno i maštovito okruženje za igru i odmor. Njena upečatljiva crvena boja daje prostoru svežinu i živost, dok zanimljiv dizajn u obliku helikoptera lako privlači pažnju i uklapa se u dečiji ambijent.Ova visilica poseduje jedno E27 grlo, što omogućava snažno i ravnomerno osvetljenje prostorije. Izrađena je od kvalitetne plastike, što joj daje dobru izdržljivost uz laganu i praktičnu konstrukciju.Sa dimenzijama 500x800mm, savršeno se uklapa na svaki plafon bez zauzimanja dodatnog prostora, a istovremeno predstavlja i dekorativni detalj i funkcionalan izvor svetla.Idealna je za stvaranje toplog, sigurnog i inspirativnog ambijenta u dečijoj sobi.
| Naziv proizvoda: | Visilica DF7410-1V |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | DF7410-1V |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






