Visilica DF7403-4V
4.700,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 4xE27 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | v: 800mm, Ø 350mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
DF7403-4V
Kategorije: Dečija rasveta, Dekorativna rasveta
Oznake: dekorativna dečija rasveta, dekorativna visilica, visilice
Opis
Visilica Forma DF7403-4V dizajnirana je sa simpatičnim motivima što je čini savršenim dodatkom za dečiju sobu. Dolazi u beloj boji i sa četiri E14 grla. Izrađena je od plastike u dimenziji od 350x800mm. Pruža zabavan i razigran izgled prostoru, dok osvetljenje ostaje funkcionalno i prijatno.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Visilica DF7403-4V |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | DF7403-4V |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






