-40%
Visilica VESTA 469 WH
3.900,00 RSD
| Jačina | 15W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Aluminijum + Akril |
| Dimenzije | š: 200mm, v: 1200mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | BB Link |
Šifra proizvoda:
VESTA 469 WH
Kategorija: Poslednji komadi
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Visilica VESTA 469 WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | VESTA 469 WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: |
Fumagalli rasveta






