Fenjer viseći SICHEM/ANNA E27 BZ
3.300,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Bronza |
| Materijal | Resin |
| Dimenzije | š: 220mm, v: 800mm |
| Stepen zaštite | IP55 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
SICHEM/ANNA E27 BZ
Kategorije: Fenjeri, Fumagalli rasveta, Spoljna rasveta
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativni fenjeri
Opis
Viseći fenjer FUMAGALLI SICHEM-ANNA BZ je vintage,retro izgleda, šestougaonog je oblika i predviđen za spoljnu upotrebu. Ima standardno porcelansko sijalično grlo, tip grla E27, jačina sijalice je Max. 60W. Baštenski stubni fenjer FUMAGALLI SICHEM-ANNA BZ je napravljen je od materijala otpornog na udarce, UV zrake, rđu i koroziju.. Pravo estetsko i funkcionalno rešenje za osvetljenje Vašeg dvorišta ili kućnog prilaza.
Brend: FUMAGALLI. Made in Italy.
Grlo je smešteno u gornjem delu fenjera.
U proizvod staviti isključivo LED sijalicu.
Boja tela fenjera: Crna.
Boja difuzora: transparentna.
Radni napon: 220~240V.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Fenjer viseći SICHEM/ANNA E27 BZ |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | SICHEM/ANNA E27 BZ |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | Italija |
Fumagalli rasveta






