Viseća lampa F7044-4V BK+SG
16.000,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Tip grla | 4xE27 |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Crna+Zlatna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 230mm, š: 1100mm, v: 1200mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7044-4V BK+SG
Kategorije: Dekorativna rasveta, Visilice
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne viseće lampe, dekorativne visilice, F7044
Opis
Visilica Forma F7044-4V BK+SG sa četiri grla (E27) doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od metala u crnoj boji dok je grlo u zlatnoj nijansi.Zbog svojih dimenzija od 230x1100x1200mm ova visilica je idealna za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Viseća lampa F7044-4V BK+SG |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7044-4V BK+SG |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






