-44%
Ugradna spoljna LED lampa S5304V
700,00 RSD
| Jačina | 3W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Mat hrom |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 105mm, š: 105mm |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
S5304V
Kategorije: LED Spoljna rasveta, LED ugradne lampe, Poslednji komadi
Oznake: spoljašnje led lampe, spoljna led rasveta, spoljna rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ugradna spoljna LED lampa S5304V |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | S5304V |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






