Ugradna rozetna CFR1160F WH
600,00 RSD
| Jačina | Max. 35W |
|---|---|
| Tip grla | G5,3/GU10 |
| Napon | 12V/220V |
| Boja | Bela |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | Ø 80mm |
| Dimenzije otvora | Ø 74mm |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
CFR1160F WH
Kategorije: Ugradna rasveta, Ugradne rozetne
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne rozetne, ugradna rasveta, ugradne rozetne
Opis
Ugradna rozetna Forma CFR1160F WH je moderno i praktično rešenje za unutrašnju rasvetu. Izrađena je od aluminijuma sa belom završnicom, u dimenziji od Ø 80mm (ugradni deo je Ø 74mm) što je čini idealnom za savremene enterijere. Kompatibilna je sa grlima G5.3 i GU10 sa kojim imate mogućnost da odaberete jačinu i boju svetla sijalice po vašim željama. Stepen zaštite IP44 čini ovu rozetnu pogodnom za unutrašnje prostore u kojima je moguća izloženost vlagi, poput kuhinja, kupatila, hodnika, ali i kancelarija i dnevnih boravaka.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ugradna rozetna CFR1160F WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | CFR1160F WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






