Ugradna rozetna CFR1112 W/B
1.550,00 RSD
| Jačina | Max. 50W |
|---|---|
| Tip grla | 2xGu5,3 / GU10 |
| Napon | 12V/220V |
| Boja | Bela + Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | d: 100mm, š: 185mm, v: 30mm |
| Dimenzije otvora | Ø 90mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
CFR1112 W/B
Kategorije: Ugradna rasveta, Ugradne rozetne
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne rozetne, ugradna rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ugradna rozetna CFR1112 W/B |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | CFR1112 W/B |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






