Ugradna rozetna CFR1111 W/B
900,00 RSD
| Jačina | Max. 50W |
|---|---|
| Tip grla | G5,3/GU10 |
| Napon | 12V/220V |
| Boja | Bela + Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | d: 100mm, š: 100mm, v: 30mm |
| Dimenzije otvora | Ø 90mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
CFR1111 W/B
Kategorije: Ugradna rasveta, Ugradne rozetne
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne rozetne, ugradna rasveta, ugradne rozetne
Opis
Ugradna rozetna Forma CFR1111 WH-BK je moderno i praktično rešenje za unutrašnju rasvetu. Izrađena je od aluminijuma sa crnom i belom završnicom, u dimenziji od 100x90x30mm što je čini idealnom za savremene enterijere. Kompatibilna je sa grlima G5.3 i GU10 sa kojim imate mogućnost da odaberete jačinu i boju svetla sijalice po vašim željama. Stepen zaštite IP20 čini je pogodnom za sve unutrašnje prostore poput dnevnih soba, kuhinja, hodnika i kancelarija.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ugradna rozetna CFR1111 W/B |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | CFR1111 W/B |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






