Ugradna rozetna CFR1020 WH
850,00 RSD
| Sijalica | MR16 |
|---|---|
| Napon | 12V/220V |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 93mm, š: 93mm |
| Dimenzije otvora | Ø 75mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
CFR1020 WH
Kategorije: Ugradna rasveta, Ugradne rozetne
Oznake: ugradna rasveta, ugradne rozetne
Opis
Ugradna rozetna Forma CFR1020 WH je moderno i praktično rešenje za unutrašnju rasvetu. Izrađena je od metala sa belom završnicom, u dimenziji od 93x75x93mm što je čini idealnom za savremene enterijere. Kompatibilna je sa grlima G5.3(MR16) i GU10 sa kojim imate mogućnost da odaberete jačinu i boju svetla sijalice po vašim željama. Stepen zaštite IP20 čini je pogodnom za sve unutrašnje prostore poput dnevnih soba, kuhinja, hodnika i kancelarija.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ugradna rozetna CFR1020 WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | CFR1020 WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






