Ugradna rozetna CFR1006 S/H
190,00 RSD
| Jačina | Max. 50W |
|---|---|
| Tip grla | G5,3/GU10 |
| Napon | 12V/220V |
| Boja | Hrom, Mat hrom |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | v: 30mm, Ø 85mm |
| Dimenzije otvora | Ø 73mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
CFR1006 S/H
Kategorije: Akcija, Ugradna rasveta, Ugradne rozetne
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne rozetne, ugradna rasveta, ugradne rozetne
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ugradna rozetna CFR1006 S/H |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | CFR1006 S/H |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






