-41%
Ugradna rozetna CFR1001F SN
190,00 RSD
| Jačina | Max. 50W |
|---|---|
| Napon | 12V/220V |
| Tip grla | G5,3/GU10 |
| Boja | Mat hrom |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | Prečnik otvora: Ø73mm, v: 30mm, Ø 80mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
CFR1001F SN
Kategorije: Poslednji komadi, Ugradna rasveta, Ugradne rozetne
Oznake: rozetna ugradna, ugradna rasveta, ugradne rozetne
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ugradna rozetna CFR1001F SN |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | CFR1001F SN |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






