Svetiljka EKTOR 2500 MIDIPILAR/VIVI 400 1L BK prov.
40.750,00 RSD
| Jačina | 50W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja svetla | 3000K/4000K/6400K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Resin |
| Dimenzije | š: 745mm, v: 2755mm |
| Stepen zaštite | IP55 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
EKTOR 2500 MIDIPILAR/VIVI 400 1L BK prov.
Kategorije: Fumagalli rasveta, Spoljna rasveta, Stubići
Oznake: fumagalli rasveta, spoljna rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Svetiljka EKTOR 2500 MIDIPILAR/VIVI 400 1L BK prov. |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | EKTOR 2500 MIDIPILAR/VIVI 400 1L BK prov. |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | Italija |
Fumagalli rasveta









