Stubić ELISA 800 WH
7.000,00 RSD
| Jačina | 10W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | Gx53 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Resin |
| Dimenzije | š: 175mm, v: 800mm |
| Stepen zaštite | IP55 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
ELISA 800 WH
Kategorije: Fumagalli rasveta, Spoljna rasveta, Stubići
Oznake: fumagalli rasveta, spoljna rasveta, stubić
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Stubić ELISA 800 WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | ELISA 800 WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | Italija |
Fumagalli rasveta






