Stub DINO NARDO/GIAMPY 3L BK CCT
20.800,00 RSD
| Jačina | 8,5W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja svetla | 3000K/4000K/6400K |
| Boja | Bela, Crna |
| Materijal | Resin |
| Dimenzije | š: 560mm, v: 1970mm, Ø 245mm |
| Stepen zaštite | IP55 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
NARDO/GIAMPY 3L BK
Kategorije: Fenjeri, Fumagalli rasveta, Novo u ponudi, Spoljna rasveta, Stubići
Oznake: baštenska rasveta, fumagalli rasveta, spoljna rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Stub DINO NARDO/GIAMPY 3L BK CCT |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | NARDO/GIAMPY 3L BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | Italija |
Fumagalli rasveta






