Stona LED lampa FD2006-5TK BL
1.300,00 RSD
| Jačina | 5W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 6400K |
| Boja | Plava |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 125mm, v: 420mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FD2006-5TK BL
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED rasveta, LED stone lampe
Oznake: led dekorativne lampe, led stone lampe
Opis
Stona lampa FD2006-5TK BL je praktična LED lampa klasičnog dizajna i oblika. Metalni pokretni vrat lampe omogućava podešavanje ugla i visine glave usmeravajući snop svetlosti tačno tamo gde Vam je to najpotrebnije. Napravljena je od metala, sa čvrstim i stabilnim postoljem. Plave je boje. Prekidač za paljenje i gašenje smešten je na stujnom kablu stone lampe. Uredite svij radni prostor i obezbedite sebi prijatno LED svetlo za uspešan rad. Jačina sijalice 5W, boja svetla 6400K.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Stona LED lampa FD2006-5TK BL |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FD2006-5TK BL |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






