Stona lampa SK4020
1.700,00 RSD
Dostupno samo u salonu
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE14 |
| Boja | Braon |
| Materijal | Keramika |
| Dimenzije | š: 167mm, v: 260mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
SK4020
Kategorije: Dekorativna rasveta, Stone lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativna stona lampa, stone lampe dekorativne
Opis
Dekorativna stona lampa Forma SK4020 unosi toplinu, eleganciju i prijatnu atmosferu u svaki enterijer. Njena braon keramička baza odiše prirodnim i sofisticiranim stilom, dok abažur od platna pruža nežno i prijatno osvetljenje koje doprinosi osećaju udobnosti u prostoru.Kompaktnih dimenzija 167 x 260 mm, savršeno se uklapa na komode, noćne stočiće ili police, dajući prostoru dekorativnu notu i dodatnu funkcionalnost. Zahvaljujući jednom E14 grlu, omogućava izbor sijalice prema željenom intenzitetu i toplini svetlosti.Idealna je za dnevne i spavaće sobe, gde svojim modernim i toplim dizajnom stvara prijatan ambijent i upotpunjuje izgled enterijera sa stilom.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Stona lampa SK4020 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | SK4020 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






